W prowadzeniu interesu często jednym z najdroższych elementów jest wynajem właściwego biura

Duża grupa prezesów przedsiębiorstw jest zmuszona wynajmować przestrzeń, by móc pracować. Chodzi tu zazwyczaj o przedsiębiorstwa, które trudnią się na przykład naprawą komputerów lub kosmetyką estetyczną.


wirtualny adres
Napisane przez: waylonscott
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Jednak jest ogromna grupa ludzi, którzy są w stanie pracować w jakimkolwiek miejscu, nawet w swoim domu. Są to przykładowo tłumacze lub informatycy. Część z nich posiada zarejestrowaną firmę w swoim w mieszkaniu. Jednak jest taka grupa spółek, które nie tylko nie chcą mieć na wizytówkach firmowych prywatnego adresu, ale na dodatek chcą posiadać firmowy adres w najfajniejszym możliwym miejscu w mieście albo nawet w kraju. Możemy wówczas poniekąd zarejestrować swoją spółkę w Warszawie, choć tam nie żyjemy. Wirtualny adres to sprawa, którą można załatwić niezwykle szybko. Za niewielki, miesięczny abonament zyskujemy same plusy. Mamy na wizytówkach najlepszy adres, obsługę poczty głosowej i odbieranie poczty (istotna poczta będzie kopiowana i przesyłana na nasz e-mail), a także szansę skorzystania z prywatnego biura kilka razy w miesiącu, jeśli zechcemy mieć spotkanie w cztery oczy z ważnym klientem. Dzięki temu rozwiązaniu nasza firma od razu będzie wyglądać w oczach ewentualnych partnerów na bardziej profesjonalną.


Zobacz również

Co należy zrobić, aby to Urząd Skarbowy wypełnił zamiast Ciebie Twoją deklarację?

coaching
Napisane przez: Wheels ON
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Każda pełnoletnia osoba ma obowiązek corocznego rozliczania się z Urzędem Skarbowym. Jednak to nie powinien być jakiś wyjątkowo nieprzyjemny obowiązek. Wręcz przeciwnie - nawet w ogóle nie musimy tego wykonywać - jeżeli tylko napiszemy specjalistyczne pismo informujące Urząd Skarbowy, że to jego członkowie personelu powinni wypełnić nasze zeznanie PIT-37 (lub PIT-36 jeżeli prowadzisz swoją firmę).


Przecież przeciętna firma nie posiada siedziby w najlepszej lokalizacji w kraju. Zyskamy niezawodny atut we wzajemnych kontaktach.


W wybieraniu wirtualnego biura najważniejsze jest wyszukanie uczciwej i profesjonalnej firmy.
18/04/22, 07:46:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.