PRacownik
czas na szkolenie
Napisane przez: US Department of Education
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ocena pracownika, jako produktywna taktyka zarządzania personelem w przedsiębiorstwie

W obecnych czasach zasadniczo w każdej firmie istnieje drabina wśród zatrudnionych pracowników. Firma podzielona jest na różnorodne wydziały, w których to najęte są osoby pełniące różnorodne funkcje od pracowników przemysłowych, szeregowych, brygadzistów po kierowników i dyrektorów. Jednostki piastujące wyższe stanowiska posiadają różnorakie zadania wiążące się z pracownikami znajdującymi się pod nimi między innymi ocenę ich działań.
szkolenia bhp
Napisane przez: STILL
Zaczerpnięte z: TILL

Jakie szkolenia muszą zostać dziś obligatoryjnie wykonane w zakładzie pracy?

Każdy doświadczony pracodawca wie, że utrzymanie właściwych kanonów bezpieczeństwa w firmie jest jego priorytetem. Zaangażowani pracownicy są bowiem zabezpieczani przez specjalne przepisy prawne, które gwarantują im troskę o zdrowie i życie w trakcie przeprowadzania obowiązków w pracy. W związku z takim stanem rzeczy we wszelkich warsztatach pracowniczych muszą zostać wykonane specjalistyczne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa. Niestety wielu pracodawców nie pamięta o tym wyjątkowo znaczącym aspekcie, co bez wątpienia jest godne potępienia.
Biznes, mężczyźni
Napisane przez: Biuro Prasowe Starter
Zaczerpnięte z: Biuro Prasowe Starter

Coaching, consulting - skuteczne rozwiązania dla spółek

W poniższym niedługim wpisie opisujemy pojęcia z dziedziny biznesu, które są kluczowe w obecnym czasie. Musi poznać je każdy manager chcący osiągnąć sukces w obecnym, trudnym finansowo świecie. Namawiamy do lektury.
sala konferencyjna
Napisane przez: Sofitel Dubai Downtown
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Na szkolenia należy wynająć sale konferencyjne Gdańsk

Od czasu do czasu dzieje się tak, że dyrektorzy zdecydują się na przekazanie własnych pracowników na kursy, z dala od domu, tak by mogli dokładniej się skoncentrować w nowym miejscu oraz przy okazji, aby mieli szansę spotkać kolejnych ekspertów z identycznej dziedziny. Przez to dość często na tego rodzaju szkolenia najmowane okazują się sale konferencyjne Gdańsk ma ich najwięcej oraz równocześnie oferuje je w przystępnej cenie, zatem nikogo nie powinno dziwić, że większość szkoleń ma miejsce właśnie tam.
Szkolenia dla firm
Napisane przez: tec_estromberg
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie kursy wybierać

Kiedy mamy niedużą firmę, najzupełniej nie zatrudniamy ludzi, zapewne zbytnio nie zajmujemy się kwestiami mającymi związek z zatrudnianiem ludzi. Jednak kiedy firma niejako idzie do przodu, w większości przypadków czymś niezwykle ważnym jest to by dbać o pracowników. A więc trzeba skompletować porządną ekipę, ale również należy dbać o to, aby nieustannie udoskonali swoje umiejętności zawodowe.
Młotek sędziego
Napisane przez: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Stabilna praca dla młodych szukających doświadczenia zawodowego w przedsiębiorstwach o wyrobionej pozycji

Obecnie wchodząc na rynek pracy młodzi ludzi szybko zostają zderzone z nieraz brutalną rzeczywistością. O stabilną pracę niekoniecznie jest łatwo.
sala konferencyjna
Napisane przez: Jason Wohlford
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Poszukaj odpowiednią salę konferencyjną oraz hostel w Gdańsku, żeby załatwić wyjazd dla całego personelu

W zasadzie każdy zarządca zakładu pracy powinien troszczyć się o to, aby jego podwładni uczestniczyli w rozmaitych warsztatach, które poszerzą ich wiedzę i kwalifikacje. Dobrym pomysłem jest organizacja wykładów powiązana z wyjazdem integracyjnym.
obrazeczek - firma
Napisane przez: Presidencia de la República Mexicana
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Na czym polega outsourcing?

Płace, rachunkowość - co możemy zlecić zewnętrznej firmie i jakie to przyniesie nam pożytki?


Na czym polega outsourcing?

Outsourcing, czyli przekazanie części zadań lub procesów firmowych zewnętrznej, specjalizującej się w danej dziedzinie firmie zewnętrznej, to coraz bardziej popularne hasło pośród małych i średnich przedsiębiorców.
korporacja
Napisane przez: skha818
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W dzisiejszych czasach praca wydaje się być szalenie cennym dobrem, dlatego powinniśmy ją stale doceniać

Każdy chce pracować. Szczególnie ludzie młodzi i po studiach nie chcą być finansowym ciężarem dla rodziców albo państwa.


Przedsiębiorstwa
Napisane przez: frankieleon
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Premia typu uznaniowego - a więc, kolejny tekścik z rodzaju "z czym to się zjada?"

Co to jest premia wie każdy pracownik i każdziutki pracownik dobrze wie, iż od czasu do czasu należy bardzo się namęczyć, żeby taką otrzymać. Powstało kilka rodzai premii, jednak chyba dającą najbardziej duże zadowolenie PRacownikowi bywa premia nazywana Uznaniową, albowiem jej dostanie daje naszym osobom znać, iż nasz prezes docenia naszą własną robotę i bywa z niej zadowolony - co przydaje naszym osobom nie tylko dodatkowy zastrzyk gotówki, ale również przy okazji bardzo dużo satysfakcji.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.