Wiele ludzi w naszym kraju marzy o tym, żeby zacząć prowadzić swoją firmę i móc być swoim własnym szefem

Jeśli spojrzeć na wyniki badań rynku, to niestety otwarcie uświadamiają nam one, że znaczny odsetek nowych spółek upada w przeciągu pierwszego roku istnienia.

Porcelanowy kubek termiczny

Autor: Sagaform
Źródło: Sagaform
ulotki

Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to bardzo przygnębiające, ale można starać się temu zaradzić.
działalność w niemczech

Autor: Léo Mabmacien
Źródło: http://www.flickr.com

Jak to najczęściej bywa w życiu, jeżeli chcemy odtrąbić sukces, musimy zakasać rękawy i doprawdy całkowicie się natrudzić. Jednak cel wydaje się być tego wart – możemy mieć swoją firmę i cieszyć się dużą niezależnością.

Wciągnął Cię ten artykuł? Więc wejdź na naszą inną stronę – tam można zobaczyć tam różne wątki, które dla Ciebie stworzyliśmy.

Ci, którzy mają okropnych przełożonych, z pewnością są świadomi tego, o czym mowa. Jednak co zrobić, jeżeli mamy ochotę, żeby nasza spółka (zobacz https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/kalkulator-wynagrodzen) funkcjonowała nie tylko w naszym kraju, ale także w całej Unii Europejskiej? Możemy wówczas założyć swoją działalność w Niemczech. Nie musimy się tam przeprowadzać, aby legalnie posiadać tam spółkę. A dzięki niemieckiemu adresowi korespondencyjnemu staniemy się dla dużej liczby klientów bardziej wiarygodni. Tak to już jest, że Niemcy większości ludzi na naszej planecie kojarzą się z rzetelnością. Dlatego należy przemyśleć taką szansę. Dodatkowym plusem jest to, że będziemy mogli posiadać u naszych zachodnich sąsiadów fizyczny adres firmy, a wynajęta w tym celu spółka będzie nam do Polski przesyłać naszą korespondencję na skrzynkę e-mailową po uprzednim zeskanowaniu wszystkich dokumentów.

Możemy mieć także przekierowanie rozmów tak, by wszystkim naszym klientom pokazywał się numer kierunkowy +49 (więc Niemcy). Po pewnym czasie dostrzeżemy, że posiadanie niemieckiego adresu dla naszej działalności przynosi nam masę plusów w postaci nowych kontaktów biznesowych.