Jaka jest różnica między bankowymi kredytami a szybkimi pożyczkami oferowanym przez internet

Wielu ludzi w pewnym momencie staje przed koniecznością pożyczenia pieniędzy. Zrobić to można na różne sposoby, na przykład niektórzy twierdzą, że dobrze się w takiej sytuacji sprawdza rodzina i to właśnie do niej się zwracają w razie kłopotów. Inni z kolei wolą się trzymać z różnych przyczyn dalej od bliskich, i dużo bardziej wolą pożyczyć pieniądze od obcych osób, nawet jeśli wiązało się to będzie z jakimiś wydatkami.

finanse

Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynkach finansowych wiążącym się z udzielaniem pożyczek funkcjonują przede wszystkim banki, ale coraz dużą rolę zaczynają mieć także firmy zajmujące się udzielaniem tak zwanych szybkich pożyczek. Obie te opcje mają jakieś zalety i wady, a same pożyczki mogą się różnić czasem potrzebnym na decyzję i kosztami, które będzie trzeba ponieść. Jeżeli chodzi o koszty, to zdecydowanie lepiej pod tym względem będą wypadać banki, w nich oprocentowanie jest na stosunkowo niskim poziomie, a oprócz tego można wziąć kredyt na nieco dłuższy okres czasu. Przy niskich kwotach niektóre z nich stosują uproszczone procedury, przez co takie bankowe pożyczki na dowód są stosunkowo łatwe i szybkie do dostania.

Lecz wizyta w oddziale bankowym wiąże się z koniecznością posiadania odpowiednich udokumentowanych dochodów, a także prawidłowej historii w biurze informacji kredytowej. Niestety wielu ludzi takich kryteriów nie spełnia, a potrzebują oni pieniędzy, i to tego typu osoby

finanse

przeważnie się stają klientami firm które oferują szybkie pożyczki. W takich przypadkach liczyć się należy z większymi kosztami, ale za to formalności przebiegają bardzo sprawnie i szybko.

Atrakcyjna wiadomość? Jeśli tak sądzisz, dodatkowo sprawdź ten odsyłacz – zobaczysz znacznie więcej w ofercie (www.silesia-fundusz.pl/pozyczka-dla-nowych-firm/), która dotyczy rozpatrywanej tutaj tematyki.

W wielu przypadkach taka pożyczka chwilówka szczecin może być otrzymana nawet w ciągu paru godzin, co przy bankach jest raczej niemożliwe. W większości firm pożyczkowych da się wszystko załatwić za pomocą internetu i telefonu, wystarczy przesłać skan dowodu osobistego i wypełnić wniosek. Sprawdzenie złożonych dokumentów odbywa się szybko i sprawnie, i jeżeli nie ma żadnych wątpliwości, to w szybkim czasie potrzebne środki są przelewane na konto danej osoby.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*