Firmy
Napisane przez: Richard Hsu

Czy warto wynająć samochód?

Ten, kto chociaż raz jeździł w interesach przekonał się o tym, jak bardzo przydatne okazują się wypożyczalnie samochodów. Wypożyczony samochód to mniejszy koszt niż taksówka i naprawdę da się nim wyjechać od razu z lotniska. Czy w naszym kraju tego typu wypożyczalnie mogą być równie popularne, jak na zachodzie?
czereśnie
Napisane przez: Lothar Spurzem
Zaczerpnięte z: http://commons.wikimedia.org

Wybudowanie chłodni jest dość kosztowne, stąd też popularniejsze jest wynajmowanie chłodni

Lato to dla jednych okres wymarzonego wypoczynku, dla innych czas intensywnej pracy. Chodzi oczywiście o rolników oraz sadowników, którzy w tym okresie mają sporo do zrobienia, bowiem największy wysyp zbiorów ma miejsce właśnie w tych najgorętszych miesiącach roku. Dotyczy to w szczególności zbiorów z drzew i krzewów owocowych, najróżniejszego typu. Zbiory jednak to nie wszystko – po zbiorach jest jeszcze sporo rzeczy do zrobienia zanim takie owoce trafią do naszych domów.
Radio
Napisane przez: Joe Haupt
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jaki wariant reklamy najlepiej wybrać?

Nie od dzisiaj wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Praktyka bowiem pokazuje nam, że po wielokroć prawidłowo prowadzona kampania reklamowa jest w wyższym stopniu skuteczniejsza niż nieprzerwane dopracowywanie wad oferowanej przez nas usługi czy wyrobu. W związku z takim stanem rzeczy wielu firmom zależy na prowadzeniu niebywale wydajnej reklamy, dzięki której ich zyski po wielokroć się zwiększą. Nie jest to natomiast zadanie banalne.
Miejsce pracy
Napisane przez: Juhan Sonin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rozliczanie podatków – o czym głównie trzeba obecnie pamiętać

czemu dobrze jest skorzystać z usług specjalistów?


Rozliczanie podatków – o czym głównie trzeba obecnie pamiętać

Podatki musi płacić każda osoba, jaka zarabia jakiekolwiek pieniądze. Prawo podatkowe w Polsce jest współcześnie niezmiernie skomplikowane, toteż dla wielu osób wielkie znaczenie mają profesjonalne usługi księgowe.
ochroniarze

Coraz niższe honorarium dla pracowników firm ochroniarskich

Firmy ochroniarskie łódź to branża nadzwyczaj ogromna.

Na rynku odnajdziemy niemało dużych, perfekcyjnie prosperujących firm ochroniarskich a także niemało tych mniejszych. Praca ochroniarza często jest pracą niezmiernie odpowiedzialną, w szczególności w ważkich placówkach i instytucjach, jakie muszą być rzetelnie ochraniane na wiele różnych sposobów, takich jak chociażby banki albo inne placówki, jakie potrzebują wzmożonej ochrony. Ochroniarze pracujący w tego typu placówkach zdołają liczyć na dobre stawki i godziwe wynagrodzenie.
internet
Napisane przez: Lindy Buckley
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Efektywny sposób na firmowy marketing

Aktualnie spora liczba osób prowadzi własną działalność gospodarczą, co pozwala osiągnąć sukces w biznesie, równoznaczny z prestiżem oraz dużymi zarobkami. Jest to niezwykle kusząca perspektywa, więc mnóstwo osób decyduje się na założenie nawet niedużej firmy specjalizującej się np. w pracach budowlanych czy obsłudze komputerowej.
Napisane przez: HEMMERSBACH

Polski dla obcokrajowców

Wiele osób, przyjeżdżających do Polski na stałe, nie rozumie języka polskiego. Organizowanie zajęć z języka polskiego dla osób z innych krajów zdaje się być szczególnie pożądane w warszawie, ze względu na to, że tam zazwyczaj się oni zatrzymują. Odszukanie takiego kursu jest w dodatku tak łatwe jak wpisanie w wyszukiwarkę słów „polski dla obcokrajowców Warszawa”.
Biura
Napisane przez: Michael Coghlan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Najem lokali biurowych oraz sal konferencyjnych

Dzierżawienie różnego rodzaju pomieszczeń związane jest z wieloma powinnościami, jakich trzeba dopełnić. Przede wszystkim należy skontrolować, czy wszystkie elementy określonego lokalu są zgodne z zapowiedziami osoby lub firmy udzielającej lokalu.
Biznes, mężczyźni
Napisane przez: Biuro Prasowe Starter
Zaczerpnięte z: Biuro Prasowe Starter

Coaching, consulting - skuteczne rozwiązania dla spółek

W poniższym krótkim tekście omawiamy pojęcia z dziedziny gospodarczej, które są kluczowe w ostatnich latach. Musi poznać je każdy przedsiębiorca chcący zdobyć wiele w obecnym, trudnym ekonomicznie świecie. Zachęcamy do lektury.
kurs bezpieczeństwa
Napisane przez: Western Area Power
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

BHP – jakie jest dzisiaj znaczenie stosownych przepisów dla sprawnego funkcjonowania firmy?

Bezpieczeństwo w zakładzie pracy powinno mieć dziś dla każdego pracownika priorytetowe znaczenie. Rolą pracodawcy jest zapewnianie zatrudnianym przez siebie osobom zadowalających warunków, które nie będą dla nich stanowiły zagrożenia, jednak w ogromnej mierze decydują o tym sami pracownicy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.