Gdzie znaleźć dostawców?

Jakiś rok temu otrzymałem pocztą do domu książkę telefoniczną z katalogiem firm. Do dzisiaj jej nie wyrzuciłem ale dotąd ani razu z niej nie skorzystałem. Może zostawię na pamiątkę ? W sumie to trochę zaskoczył mnie fakt, że takie publikacje jeszcze powstają. Nie sądzę żeby dzisiaj ktoś szukał dostawców w książce telefonicznej.

strona internetowa

Źródło: http://www.sxc.hu/
Intensywna reklama w internecie ma wpływ na rezultaty wyszukiwania i w znaczącym stopniu deformuje wyniki zwracane przez wyszukiwarki. Coraz gorzej dotrzeć do wartościowej i rzetelnej informacji. Z tego natłoku „nawiązanych” do naszego zapytania bzdur coraz trudniej odnaleźć wartościową dla nas ofertę handlową informację i wybrać najlepszą.

Nie traćmy niepotrzebnie czasu na bezsensowne przeszukiwanie sieci i porównywanie ofert! Czy ktoś lub coś może nas wyręczyć?

Trzeba odwrócić sytuację. Dlaczego to my, petenci musimy szukać kontaktów z odpowiednimi dostawcami? Dlaczego producent lub usługodawca nie mógłby poszukać klientów . Przecież dotarcie do klienta to jeden z ich priorytetów.

Jeśli sądzisz, że ten artykuł jest godny uwagi, to co powiesz, gdy zobaczysz więcej wiadomości z tego źródła (https://www.workservice.pl/praca/produkcja/warszawa/)?. Po prostu kliknij tu oraz zobacz.

Zainteresowany sporządzi najlepszą ofertę i zaproponuje to co ma najlepszego.