IT
Grupa pracowników firmy
Napisane przez: Dick Thomas Johnson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kiedy nie lubisz ograniczeń narzucanych przez miejsce pracy, musisz zostać freelancerem

Większość ludzi marzy o ciekawej i pewnej posadzie, jaka zapewnia określone godziny pracy oraz godziwe zarobki. Niemniej nie brak ludzi, którzy nie uznają takich ograniczeń w pracy i kiepsko czują się, przebywając w przestrzeni biurowej. Wolą przyjmować luźne zadania i pracować tak naprawdę na własny rachunek.
człowiek biznesu
Napisane przez: ricciofix
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Audyt bezpieczeństwa informatycznego jest działaniem oznaczającym faktyczne bezpieczeństwo funkcjonowania systemu informatycznego.

Audyt bezpieczeństwa informatycznego jest działaniem określającym faktyczne bezpieczeństwo działania systemu informatycznego. Otacza wszelakie cechy techniczne i administracyjne, służące rozpoznawaniu typowych niebezpieczeństw, na które narażony bywa dany system. Dzięki audytom bezpieczeństwa wychwytywane są słabe punkty systemu, co pozwala na ich wzmocnienie i dzięki temu zmniejszenie ryzyka utraty danych lub dostępu do nich przez osoby nieuprawnione. Regularne sprawdzanie bezpieczeństwa danych pozwala rozpoznać potencjalne zagrożenia i zniwelować, zanim się pojawią.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.