W obecnych czasach ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie bez wozów, ponieważ bardzo uproszczają życie

Dzisiaj żyjemy w czasach, gdy wszyscy się ciągle śpieszą, a czas to pieniądz. Dlatego większość ludzi ma samochód, aby prędko i bez kłopotów móc się przemieszczać.


Wyobraźmy sobie, że nasze dziecko ma wysoką gorączkę, a my jesteśmy zmuszeni zabrać je na przystanek i jechać autobusem na pogotowie, lub wybieramy się z maluchami nad Bałtyk i wszystkie bagaże jesteśmy zmuszeni dźwigać na dworzec PKP - istna sprawa.
ocena
Napisane przez: Doc Searls
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


dokumenty
Napisane przez: Murat Ertürk
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Autem zawsze jest wygodniej i prędko. W szczególności jeśli posiadamy dzieci i przykładowo po szkole musimy je prędko podrzucić na dodatkowe zajęcia z malowania czy pływania. Wtedy auto jest niezastąpione, żeby móc być mobilnym. Nie każdego stać jednak na to, by kupić auto za gotówkę. Szczególnie jeśli mamy małe dzieci, to wydatki na życie szalenie wzrastają.

Nie wahaj i zobacz w tym serwisie, jak podchodzi do omawianego zagadnienia inny redaktor - jego wpis również jest bardzo ciekawy!

Jednak nie wolno się zamartwiać, gdyż jeżeli pracujemy na etacie, to bez kłopotu w niejednym banku otrzymamy kredyt na samochód. Będzie on na pewno nisko oprocentowany, co pozwoli nam spokojnie spłacać raty (zobacz sprawdź te propozycje) przez określony okres czasu. Sporo banków ma pewnego typu zachęty - na przykład zniżki dla młodych par lub wielodzietnych rodzin. Należy tylko szukać fajnych ofert w sieci albo popytać znajomych.
Możliwe, że spora część z nich brała taki kredyt i zechcą nas uspokoić, że nie będzie to wcale zbyt obciążające dla naszego budżetu, jeżeli kredyt na samochód mądrze rozłożymy na niewielki raty. Wtedy będzie niemal nieodczuwalny dla naszej rodziny i będziemy mogli żyć jak do tej pory.
18/11/19, 07:26:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.