Roll-upy z informacjami reklamowymi pomagają uczelniom i instytucjom edukacyjnym zdobywać nowych słuchaczy

Informacje dochodzące do naszych uszu bywają bardzo ulotne - to orzeczenie bywało znane jeszcze przed naszą erą. O wiele szybciej zapadają w pamięć ilustracje albo napisy. Instytucje szkoleniowe, jak żadne inne przedsiębiorstwa, najlepiej wiedzą, jak przekazywać informacje, aby pozostawały one w pamięci jak najdłużej. Wykładowcy muszą tak przygotowywać swoje materiały na warsztaty, aby nie nudzić słuchaczy i wpoić w ich umysły najistotniejsze informacje. Wiedza na temat prymarnych zasad pedagogiki będzie przydatna również w innych, szkoleniowych okolicznościach.


Roll-upy reklamowe
Napisane przez: banery-druk.net
Zaczerpnięte z: banery-druk.net
Zacznijmy od tej najbardziej typowej sytuacji, kiedy trener udaje się na dwutygodniowe szkolenie wyjazdowe. W sali konferencyjnej, oprócz laptopa i multimedialnego rzutnika, organizatorzy ustawią w kącie dwa roll-upy. Niby całkiem zwyczajna czynność, a jednakże może przynieść ona zamierzone korzyści. Jeden roll-up będzie informował o obecnie obowiązującej ofercie warsztatów, a drugi przedstawi tradycję firmy, która może poszczycić się sporą liczbą przeszkolonych osób bezrobotnych i nawiązaniem owocnej współpracy z zagranicznymi koncernami.

Każdego dnia słuchacze będą nie tylko chłonąć nową wiedzę, ale także odruchowo zapamiętywać nazwę i logo instytucji, co w niedługim czasie może skutkować ponownym zapisem na kurs.

Jeśli prezentowany artykuł okazał się dla Ciebie wartościowy, to sprawdź także ten udostępniony tutaj (http://proenergia.pl/pl/63a/1/20/) w tym miejscu materiał - on także okaże się warty zainteresowania.

Roll-upy bywają również wykorzystywane przez uczelnie techniczne w trakcie partycypacji w wojewódzkich targach edukacyjnych. Stoisk bywa naprawdę dużo i wyróżnić się z ciżby nie jest prosto. Na szczęście nawet pojedynczy roll-up, postawiony przed albo za stoiskową ladą, przyciąga wzrok przechodzących uczniów technikum - większa część z nich przybywa na targi, bo to bardziej interesujące zajęcie niż siedzenie na nudnej lekcji chemii, ale znajdą się i tacy, którzy chcą skolekcjonować jak najwięcej informacji o ich wyśnionych kierunkach jeszcze tegorocznych studiów.


konferencja
Napisane przez: Online Dialogue
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Przy opracowywaniu projektu roll-upu trzeba pamiętać o dwóch arcyważnych wytycznych. Po pierwsze, tekst powinien być skrótowy, obejmujący raczej krótkie zdania i ma zawierać najważniejsze informacje oraz bez wątpienia slogan reklamowy. Po drugie, sformułowana informacja musi zostać uzupełniona ilustracjami.

Czy znasz już tak świeży materiał (https://www.programylojalnosciowe.pl/kontakt.html)? Zobaczysz w tamtym miejscu naprawdę sporą ilość atrakcyjnych wiadomości na tego typu temat. Zobacz a nie pożałujesz!

W przypadku uczelni wyższych i przedsiębiorstw szkoleniowych są to najczęściej zdjęcia powabnych twarzy, które należą do zadowolonych, pełnych chęci do nauki, młodych osób. Zerknij na to -
19/07/05, 07:32:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.