Nowy serwis o samorządach prowadzony przez fachowców

Żyjemy w globalnej wiosce. Kontakt ze znajomymi z drugiego końca globu jeszcze nigdy nie był tak łatwy jak dziś. W ciągu 24 godzin możemy dostać się praktycznie w każde miejsce na Ziemi. Z tego powodu zaczynamy również myśleć globalnie. Nie zmienia to faktu, że największy wpływ na nasze życie mają sprawy lokalne. A zwłaszcza poczynania lokalnych polityków – samorządowców.

Na stronach internetowych znajdziemy wiele ciekawych informacji dotyczących samorządów i administracji publicznej. Jeśli starasz się śledzić na bieżąco finanse publiczne to w portalu znajdziesz najbardziej aktualne informacje. Warto od czasu do czasu spojrzeć na ręce samorządowców aby być pewnym, że nasze pieniądze są wydawane rozsądnie i na właściwe cele.

Warto zwrócić uwagę na najświeższe informacje na temat rynku pracy w Polsce i Europie, wiadomości dotyczące dotacji unijnych i pomysły rządu na mobilizacje bezrobotnych do pracy.

Jeśli szukasz zbliżonych informacji na omawiany wątek, to także rzuć okiem na księgowość zawiercie pokrewne serwisy, które podnoszą tę kwestię.

Oprócz tego dowiemy się jak otrzymać zwrot kosztów dojazdów na szkolenia oraz sprawdzimy możliwości skierowania bezrobotnego na staż.

Jeśli natomiast interesuje Cię postępowanie administracyjne to również znajdziesz w serwisie coś dla siebie! W kraju w którym od decyzji urzędnika często zależy byt firmy, warto dogłębnie poznać obowiązujące prawo aby uchronić się przed błędną decyzją.