Transportery ślimakowe – cóż to takiego?

Przenośnik ślimakowy to sprzęt używany do przesypywania ziarna, mąki i innego rodzaju materiałów sypkich. Poza tym umie oczyszczać zboże i sprawnie napychać nim przygotowane worki. Największą przydatność wykazuje przy okresie żniw, kiedy ziarno chowa się w stodołach i specjalnych silosach.
przenośniki ślimakowe w Promus
Zaczerpnięte z: http://www.promus.katowice.pl/
Przenośniki ślimakowe są stosunkowo niedrogie i, co niesamowicie istotne, nie wymagają dużych ilości prądu. Najbardziej funkcjonalnym rodzajem maszyny jest Podajnik ślimakowy zaprojektowany do różnych położeń. To najlepszy sprzęt dla posiadaczy przeciętnych gospodarstw rolnych, z powodu całej gamy zastosowań i prostoty sterowania. Takie przenośniki ułatwiają prace w szerokim zakresie kątów i położeń. Następną odmianą są przenośniki PROMUS ślimakowe montowane w jednym tylko miejscu. Znakomicie przydają się do funkcjonowania przy dużych hangarach i silosach. Posiadają wiele mocnych stron – są niewielkie, a jednocześnie pakowne i potrafią transportować materiały sypkie na spore wysokości. Ostatnim rodzajem jest przenośnik wertykalny. Stosuje się je, gdy wymagany jest przerzut surowców wewnątrz hangaru czy silosu.


Zobacz również

Własna lokum jako cichy kącik na na całe życie.

ściana
Zaczerpnięte z: www.metalbud.net.pl
Obywatele wybierają sobie przeróżne miejsca na to, ażeby zamieszkać na stałe. Odpowiednim miejscem na to jest Pomorze. Umiejscowione w tym rejonie Drawsko Pomorskie leży nad rzeką Drawą.
20/07/04, 08:06:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.