Wydruki i nie tylko „od ręki”

„Reklama dźwignią handlu” mówi popularne powiedzenie. Każdy, kto próbuje zarobić na sprzedaży dóbr lub oferowaniu usług powinien wiedzieć jak reklama wpływa na sprzedaż i budowę stosunków między firmą a klientem. Bo jeśli nie rozreklamujemy naszego produktu lub usługi to jak potencjalny klient ma się o nich dowiedzieć? Może oczywiście zajrzeć przypadkiem do siedziby firmy ale warto mu w tym pomóc. Jednym ze sposobów na zostanie zauważonym na rynku jest reklama wizualna. Wszędobylskie banery i ulotki reklamowe świadczą o skuteczności tego typu promocji, ponieważ nikt nie inwestowałby w reklamę, która nie jest skuteczna.

miasto

Autor: Alexander Synaptic
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli już zdecydujemy się zareklamować naszą firmę poprzez reklamę wizualną, to pozostaje pytanie jaką pracownię wybrać? Na rynku działa tak wiele firm zajmujących się reklamą, że można się łatwo pogubić. W pierwszej kolejności warto więc zapoznać się z propozycją tych firm, które mogą się pochwalić dużym doświadczeniem. Mamy wtedy pewność, że dana firma wykona nasze zamówienie profesjonalnie i nie przepłacimy.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że baner reklamowy to w tej chwili jedna z najprostszych i najbardziej powszechnych form reklamy wizualnej. Baner (tanio baner laminowany www.rokad.pl/pl/c/Banery-laminowane/43) reklamowy można łatwo przenieść w dowolne miejsce i szybko go zamontować. Są one drukowane ploterem najnowszej generacji, z fotograficzną jakością, w dowolnym formacie i nakładzie. Każdy baner ma wzmocnioną krawędź i metalowe oczka ułatwiające montaż. Jeśli zamawiający nie ma gotowego projektu, to specjaliści pomogą go stworzyć. Na stronie WWW firmy reklamowej dowiemy się także jak samemu zainstalować baner reklamowy.

miasto we mgle

Autor: Lars Plougmann
Źródło: http://www.flickr.com

Do każdego wydruku stosowane są wyłącznie oryginalne tusze co zapewnia ich najwyższą jakość. Wydruki uzyskiwane są techniką Intelligent Interweaving czyli drukiem falą z przeplotem. Wydruki wielkoformatowe mogą być wykonywane na różnych podłożach. Zobacz wydruki wielkoformatowe a nie pożałujesz!

Od początku istnienia firmy każdy klient pracowni jest traktowany indywidualnie, dzięki czemu każde zamówienie jest realizowane w taki sposób aby spełnić wszystkie oczekiwania zamawiającego. Pracownicy firmy przywiązują dużą wagę do czasu realizacji zleceń, co sprawia, że wiele z nich może zostać wykonanych „od ręki”, tak że ich odbiór często jest możliwy nawet w dniu złożenia zamówienia!

Źródło: