Większa część hoteli w Rzeszowie posiadająca ogromnej klasy aule zebraniowe zaprasza do skorzystania w ich propozycji

Jednostki planujące zebrania firmowe czy też szkoleniowe nierzadko wyszukują należytych sal konferencyjnych, z możliwością ulokowania członków sympozjów i gości w pokojach hotelowych. Jest to często wygodnym wyjściem, kiedy konferencje trwają do późnych godzin wieczornych lub parę dni.

Miasto Rzeszów posiada więcej niż 30 lokalizacji, gdzie są sale konferencyjne. Wolno tam urządzić sympozja, kursy, bankiety, itd. Między innymi Hotel Bristol w Rzeszowie ma sale mającą nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie i wejście do bezprzewodowego Internetu, serwis kawowy, gdzie jest na ogół woda mineralna, kawusia, herbatka, chrupkie ciasteczka i ciasta konferencyjne.

hotel

Autor: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Źródło: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Jest odpadach (polecamy www.toensmeier.pl) możliwość zamówienia dla członków szkoleń lunchu z jednego dania w hotelowej restauracji. Dla członków zebrań proponuje też ciekawe upusty na pokoje ze śniadaniem. Kolejnym miejscem jest Hotel Ambasadorski, posiadający 4 sale sympozjów, jakie mogą pomieścić od 12 aż do 130 ludzi. Sale te są przygotowywane do organizacji wszelakiego rodzaju seminariów, sympozjów, kursów lub spotkań biznesowych i fet. Też gwarantuje szanse korzystania z nowoczesnego wyposażenia multimedialnego, na przykład projektora, ekranu, odtwarzacza DVD, wizualizera, a odpady (polecamy odnośnik) mikrofonu bezprzewodowego, systemu głosowego czy wejścia do Netu. Proponuje też usługi gastronomiczne i fachową obsługę. Hotel Rzeszów to kolejny duży kompleks konferencyjny. Jako wyłączny na Podkarpaciu oferuje kilkanaście sal konferencyjnych zaopatrzonych w najnowszej generacji wyposażenie audio-wizualne. Największa aula może zebrać nawet 1000 osób. W kompleksie zdoła odbywać się kilkanaście narad w tym samym czasie dla nawet 2500 członków. To wyłączne takie miejsce w Rzeszowie, gdzie organizują się konferencje, treningi, bale, przedstawienia i koncerty. Większa część hoteli posiadających sale konferencyjne w Rzeszowie jest w całości przygotowywana audio medialnie na przeróżne kongregacje.