Fakty i mity odnoszące się do marketingu oraz jaki wpływ na nas samych wywiera reklama

Zdaje się, iż w czasach współczesnych wiele potrzeb obywatela kreowanych jest sztucznie. Nowatorski marketing potrafi sprzedać nam niemal każdą rzecz.


prowizja
Napisane przez: Holistyczna Polska
Zaczerpnięte z: www.hopl.pl


Zobacz również

Manifestacja mieszkańców Krobi przeciwni budowie kopalni odkrywkowej

Ostatnio w mediach mogliśmy usłyszeć, iż mieszkańcy Krobi protestują przeciwko budowie kopalni. Inicjatorzy tej manifestacji protestowali przeciwko zamiarom budowy kopalni odkrywkowej węgla brunatnego na tym terenie.


Czy mamy świadomość kogo bezpośrednio powinniśmy za to winić?


rzut - samochód
Napisane przez: Cezary Borysiuk
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Życie zwykłego człowieka niepodważalnie jest związane z konsumpcją. Pojawiają się wciąż nowe potrzeby. Warto jednak postawić sobie pytanie - w jakim stopniu są to prawdziwe potrzeby, a na ile stanowią po prostu nasze zachcianki? Najprawdopodobniej zdziwilibyśmy się jak bardzo te dwa pojęcia nakładają się na siebie. Menedżer produktu - zajęcie bardzo popularne ostatnimi czasy - potrafiłby z pewnością najlepiej to zaprezentować. Jego zadanie odnosi się wprost do związku między badaniami danego produktu, a oczekiwaniami klienta. Istnieje wiele dziedzin, w obrębie których taka funkcja jak menedżer produktu jest totalnie konieczna. Mimo iż widoczne są wyraźne różnice, wszystkie korporacje o znaczącym się na rynku położeniu wykorzystują specjalistów od marketingu. Ich wkład jest spory, mając na uwadze potężne potrzeby i zachcianki współczesnego obywatela. Mówi się, że reklama jest w stanie czynić cuda. Zerkając na kierunek, w którym poszedł świat - nie ma w tym ani odrobiny przesady.


menedżer produktu
Napisane przez: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu


Społeczeństwo stale się rozwija. Równocześnie z tym rozwojem muszą kroczyć zmiany technologiczne.


Pamiętajmy, kto się wciąż nie rozwija - pozostaje wyraźnie w tyle. Rywale nie będą łaskawi, a dodatkowo wzbogacą się na nieuwadze biznesowych przeciwników.
18/06/21, 22:11:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.