Omówienie produktu finansowego – lokata Happy w Idea Banku to dzisiaj prawdziwy przebój na rynku

W dzisiejszych czasach już prawdopodobnie nikt nie przechowuje wypracowanych pieniędzy w przysłowiowej skarpecie. Młodzi ludzie zamierzają zarabiać na pieniądzach, jakie mają na prywatnym koncie bankowym, w związku z czym szukają atrakcyjnych lokat, które pomnażają ich finanse. W chwili obecnej na rynku promuje się sporo filii finansowych i banków, które zwabiają ewentualnych kontrahentów interesującą ofertą.

Dzięki temu każdy ma możliwość skonfrontowania paru najkorzystniejszych ofert i wybrania tej, jaka pasuje nam najbardziej. Dziś najciekawszą ofertę przygotował do nowych kontrahentów bank Idea Bank, który jest na rynku już od 1991 roku. Szczególnie zajmuje się on obsługą niewielkich i średnich korporacji, mimo to ma również wyjątkową propozycję dla klientów indywidualnych – . W tej chwili prawdziwym szlagierem jest lokata Happy Idea firm (polecamy https://www.forsel.pl/kredyty-dla-firm/kredyt-hipoteczny) z oprocentowaniem cztery procent w skali roku. Należałoby zdawać sobie sprawę z tego, iż jest ona przeznaczona wyłącznie dla nowych kontrahentów, którzy nie zawierali wcześniej umów z tym bankiem.

sprawdź portal 

Dla osób pragnących pomnożyć zasoby finansowe w krótkim czasie będzie do znakomita alternatywa, bowiem ta lokata może być ustanowiona na 3 miesiące. W dodatku posiadamy dużą autonomię co do wpłacanych funduszy, bowiem możemy wpłacić na tą lokatę od tysiąca zł do 10000 zł. Wobec tego jest to kapitalna alternatywa dla osób, jakie dopiero rozpoczynają dorosłe życie i nie rozporządzają dużą ilością pieniędzy. Jedyny negatyw jaki posiada lokata Happy Idea firmy (polecamy <a href="https://www.forsel.pl/kredyty-dla-firm/kredyt-inwestycyjny">https://www.forsel.pl/kredyty-dla-firm/kredyt-inwestycyjny</a>) to to, iż da się założyć ją tylko raz. Zatem od razu trzeba pomyśleć jak dużo pieniędzy chcemy wpłacić i jak wiele chcemy zarobić na [TAG=odsetki’ title=’gotówka w walucie euro’ style=’margin:5px;’/></p>
<div class=
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

.

Jeśli rozważasz inne umowy to musisz wiedzieć, iż w tej chwili nie znajdziesz nic korzystniejszego na rynku. Więcej informacji dotyczących lokaty Happy odkryjesz na stronie banku. Nie zapomnij o tym, że tą lokatę dasz radę założyć bezpośrednio przez internet, a w razie jakichkolwiek problemów możesz skontaktować się z wirtualnym przedstawicielem handlowym. Nie wahaj się więcej czasu, bo niedługo propozycja może się skończyć i będziesz zawiedziony, iż nie założyłeś tej korzystnej lokaty.