W obecnych czasach wiele osób dość regularnie zmienia pracę - nie wydaje się to już tak niezwykłe jak jeszcze kilkanaście lat temu

Jeszcze w okresie PRL-u duża część ludzi pracowała w tym samym zakładzie przez całe życie. Było to świadectwem pracowitości, lojalności oraz stabilizacją dla najbliższych.
Obecnie wszystko się zmieniło, szczególnie w gronie młodych ludzi.


system zarządzania
Napisane przez: U.S. Department of Agriculture
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Młodzi stosunkowo często zmieniają pracę z kilku powodów. Najczęstszą przyczyną bywa pragnienie zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności lub chęć wspinania się po drabinie sukcesu. Sporym walorem do poszukiwania nowego zajęcia wydaje się być też pragnienie polepszenia poziomu życia - więc zamiar zarabiania dużej ilości pieniędzy.

Jeśli demonstrowana w tym materiale problematyka to Twoje hobby - wyraź opinię na jej temat. Twoje zdanie z pewnością dla autora się liczy.

Jeśli chcemy energicznie szukać nowego zajęcia to pomocna może okazać się wyszukiwarka ofert pracy. Dzięki internetowi możemy oglądać setki ogłoszeń bez wychodzenia z kanapy, co jest niezwykle wygodne.


Jeśli jesteś administratorem sieci i ciekawią Cię oferty pracy programista w każdym momencie wyszuka coś dla siebie. Jest to jedna z lepiej rozwijających się branży na świecie w dzisiejszych latach. Dlatego każdy programista może przebierać w ofertach i wybierać tylko takie, które szczególnie go intrygują. Jedyną przeszkodą może okazać się język, ponieważ brak znajomości angielskiego może nam zatrzasnąć drzwi do międzynarodowych firm. Jednak to nie taki znowu duży problem.
Język można podszlifować w trzy lata i później szukać pracy nawet za granicą. Nie oznacza to, że będziemy zmuszeni się przenieść. Po prostu będziemy pracować zdalnie. Tak właśnie wygląda XXI wiek.
19/09/01, 07:31:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.