Przenośniki kubełkowe wspaniale się spiszą przy sypkich materiałach

Odpowiednie dobranie przenośników jest niesamowicie istotne
W zależności od tego, co konkretnie chcemy przenosić, a również od tego czy transport ma się dziać poziomo czy pionowo, będziemy mieli do wyboru różne typy przenośników.

Przez to właśnie tak istotne będzie to, by dokładnie się zastanowić, które z nich będą dla nas odpowiednie. Co więcej takie przenośniki posiadają różnoraką długość, wytrzymałość oraz budowę, dlatego także tak ważne jest to, aby im się dokładnie przypatrzeć oraz przemyśleć ich wszystkie zalety i wady.

Dość często możemy napotkać przenośniki łańcuchowe

przenośniki

Źródło: sxc.hu

Jeśli mamy produkty, które trzeba przenosić z jednego miejsca do drugiego, ale wiemy, że będą one niesamowicie masywne oraz co więcej bardzo spore, to obowiązkowo powinniśmy popatrzeć na przenośniki łańcuchowe . Są one bardzo mocne, a fakt że to wszystko przemieszcza się na łańcuchach, a nie na taśmach, oferuje nam gwarancję, że nic się nie rozerwie oraz że przenoszony przedmiot spokojnie dotrze do miejsca docelowego.

Jeżeli zafrapowała Cię taka problematyka, śmiało sprawdź ten link – to opracowanie z pewnością również okaże się warte Twojej uwagi!

Takie przenośniki mają przeróżne rodzaje łańcuchów, które na dodatek mocowane będą w różny sposób, zatem spokojnie dopasujemy je do naszych wymagań.

Przenośniki kubełkowe dosyć prosto można wykorzystaćKiedy do transportowania posiadamy sypki przedmiot, taki jak piasek, albo cukier, to potrzebujemy przenośniki, które będą zezwalały na właściwe nabieranie tego produktu. To właśnie spowoduje że przenośniki kubełkowe (firmy Promus) idealnie się do tego nadadzą, ponieważ pracując z dołu do góry, nabierają materiał, a następnie w wyznaczonym czasie się przechylą oraz wysypują całą zawartość. To właśnie powoduje, że są one takie proste w stosowaniu.

Powinniśmy zobaczyć na co mamy się tu zdecydować
Jeśli chcemy posiadać świadomość, że nasz towar będzie transportowany w właściwy sposób, to obowiązkowo musimy zobaczyć, co proponują nam producenci. Im lepiej to wszystko do siebie dopasujemy, tym większa będzie szansa, że podczas transportowania materiałów nic złego nie będzie się działo.