Kredyt dla seniora - doskonały sposób na to, ażeby uporać się z kłopotami finansowymi.

Aktualnie obserwujemy regularny wzrost ilości osób starszych w naszym społeczeństwie. Dodatkowo ta tendencja z roku na rok nabiera coraz szybszego tempa.


widok - firma
Napisane przez: EnergieAgentur.NRW
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Szacuje się iż za kilkadziesiąt lat odsetek seniorów wyniesie 25%.


Zobacz również

Czy Twoje przedsiębiorstwo jest gotowe na Big Data?

big data kurs
Napisane przez: Ervins Strauhmanis
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Pomimo swej olbrzymiej uniwersalności systemy Big Data nie anulują wszelkich problemów powiązanych z analizą informacji. Stąd też przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu pilotażowego wdrożenia wskazane jest, byś zastanowił się, czy nowe rozwiązania analITyczne dostarczą twojej firmie spodziewanej wartości.


Dlaczego? Powodów jest co najmniej kilka. Wydłuża się długość ludzkiego życia a a przyrost naturalny maleje. Poza tym - co nie bez znaczenia - coraz więcej młodych ludzi i małżeństw wyjeżdża za granicę. W obliczu powyższych faktów warto zadać sobie jeszcze jedno pytanie: jak wygląda sytuacja polskich emerytów? - dowiedź się więcej o kredycie dla seniora. Przeprowadzone badania (zobacz więcej) pokazują, że nie rysuje się ona zbyt różowo, zwłaszcza jeżeli przyjrzymy się bliżej jej materialnym aspektom. Ponad pięćdziesiąt procent ludzi starszych zmaga się z kłopotami finansowymi. Nie znajduje pieniędzy na zaspokojenie elementarnych potrzeb, takich jak na przykład zakup medykamentów. Wówczas bardzo często jedyną „deską ratunku” okazuje się kredyt dla seniora, obecny w ofercie wielu znanych banków. By ubiegać się o pożyczkę wcale nie trzeba mieć dużej emerytury, a comiesięczne raty są dopasowywane do indywidualnych możliwości - .


Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszy się renta hipoteczna. To najprościej mówiąc świadczenie pieniężne w zamian za scedowanie prawa własności do domu, mieszkania albo innej nieruchomości (zobacz pożyczka pod zastaw domu) na fundusz hipoteczny.
19/10/15, 10:20:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.