Reklama na telebimie. Przekonaj się sam.

Ekrany diodowe, powszechnie nazywane telebimami, stanowią obecnie przedmiot sporu. Czy są efektywną formą reklamy? Czy mogą przynieść ogromniejsze zyski dla reklamodawcy? Jeszcze parę lat temu były one nowością i jak żaden inny typ promowania konkretnej usługi lub wybranego produktu ciągnęły spojrzenia prawdopodobnego klienta.

Teraz telebimy opatrzyły się już odbiorcom, nie rzucając im się tak w oczy jak przedtem. Reklamodawcy, jacy chcieliby wybrać tą odmianę reklamy własnych produktów muszą zdawać sobie sprawę z tego, że sam ekran diodowy jako narzędzie nie jest wcale tak istotny.

administration

Autor: Guillaume Speurt
Źródło: http://www.flickr.com
Lokalizacja telebimu.

Kliknij ten link, żeby przekonać się, co inny serwis udostępnił (https://raj-international.net/systemy-telewizji-przemyslowej-cctv/) na opisywany wątek. To na pewno także Cię zaciekawi.

Sądzi się, że idealna lokalizacja telebimu to dziewięćdziesiąt procent powodzenia reklamodawcy. Tego typu nośniki najlepiej jest sytuować w punktach, w których potencjalny konsument zmuszony jest do spojrzenia na ekran. Świetnymi przykładami lokalizacji, która z pewnością przyniesie zyski reklamodawcy są: miejsca wzdłuż dróg przelotowych, które cechują się dużym ruchem kołowym, okolice ogromnych rozdroży z sygnalizacją świetlną (odbiorca zobowiązywany jest do zatrzymania się, spędzenia paru chwil na przejściu i ujrzenia ukazujących się treści na telebimie). Najważniejszymi elementami, którymi charakteryzuje się dobra lokalizacja są: niezbędność zatrzymania się przypuszczalnego konsumenta, wymuszenie ujrzenia ekranu i nuda, umożliwiająca odbiorcy skupić się na nośniku z pojawiającymi się treściami, które jego umysł automatycznie będzie przyswajać. Nie sprawdzi się natomiast telebim Karpacz usytuowany na przykład na parkingach niedaleko centrach handlowych.

Podstawowym elementem w zakresie reklamy jest możność dojścia z daną reklamą do ewentualnego klienta.

Podług amerykańskich badań ruchomy obraz będzie ośmiokrotnie lepiej zapamiętywany przez klientów aniżeli statyczny obraz.
Reklama na telebimie Gdańsk umożliwia przygotowywanie kampanii reklamowych podług osobistych projektów reklamodawcy jak też priorytetów klienta- super reklama na telebimie gdańsk.