Jak relatywnie prędko zostać właścicielem firmy zarejestrowanej w USA?

Aktualnie nie ma specjalnego kłopotu, żeby we właściwym miejscu wypożyczyć pieniądze bądź meble na rodzinną imprezę. Czy jednak wiesz, że w taki sam łatwy i prędki sposób mógłbyś wypożyczyć.

działalność

Autor: vdrg dansschool
Źródło: http://www.flickr.com
.. adres dla kierowanej przez swoją osobę spółki? Co ciekawe, mógłby to być adres zagraniczny.

Inne, też bardzo interesujące szerokie opracowanie tego tematu znajdziesz w tym miejscu. Przeczytaj koniecznie a na pewno nie będziesz żałować!

Jeśli jesteś zaciekawiony takim rozwiązaniem, przeczytaj ten tekst. Nawet jeżeli nie masz teraz firmy.

Kwestia wygląda tak, że firmę można po prostu kupić. Nie ma najmniejszego znaczenia, czy została ona zarejestrowana w naszym kraju czy też poza granicami naszego państwa. Co więcej, można by dobierać spośród spółek posiadających mniejszy albo większy staż na rynku. A ma to znaczenie np. przy staraniu się się o jakieś kredyty lub dofinansowania. Jeśli ciekawią Cię spółki (zobacz umorzenie środków trwałych) zagraniczne – mogłyby pochodzić one z krajów posiadających mniej rygorystyczne warunki finansowe powiązane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Można by w taki sposób zoptymalizować wydatki opodatkowania dochodu.
szkolenie

Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com
Innymi słowami, dzięki świadczeniu pod nazwą wynajem adresu, można wystawiać faktury za swoje produkty albo świadczenia po niższej niż w naszym kraju stawce podatku dochodowego. Takie wirtualne biuro może posiadać swoją siedzibę niemalże w każdym europejskim państwie, na przykład w Danii, na Litwie, Estonii czy też Finlandii.

Dla bardziej rygorystycznych odbiorców do nabycia są również firmy w Anglii, kraju nad Renem czy też nawet w Stanach Zjednoczonych. Co interesujące, cena tego typu spółki jest o wiele mniejsza niż na przykład z Finlandii.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*