Szybki rozwój technologiczny wymusza samoistnie zmiany w całym otoczeniu

Ludzkie zapotrzebowania, nowocześniejsze rozwiązania w każdej jednej dziedzinie, a co z tym nieuchronnie się wiąże – niektóre zawody znikają po prostu z rynku.
Przykład – proszę bardzo. Na pierwsze miejsce bardzo czytelnie wysuwają się rzemieślnicy, a więc takie profesje jak szewc, kowal, lub też bardziej starsze – takie jak zdun, młynarz, kaletnik.

wzrost sprzedaży

Autor: FutUndBeidl
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesna młodzież najpewniej nawet nie ma pojęcia, iż takie zawody kiedyś były bardzo potrzebne. Postępujący rozwój technologii na zawsze wyeliminował te profesje i odebrał zatrudnienie rzemieślnikom. W ich miejsce z kolei pojawiło się zapotrzebowanie na zupełnie inne zawody.

Omawiane w tym poście kwestie Cię interesują? Jeżeli tak, to kliknij jeszcze tutaj – to niezwykle użyteczna oferta dla sympatyków tego typu tematyki.

Czy to niedobrze? Najpewniej nie, ponieważ pozostawanie w jednym punkcie przyniosłoby dużo więcej złego. Na które zawody więc w obecnym czasie jest wielkie zapotrzebowanie? Aktuariusz, webdeveloper to najbardziej często szukani fachowcy w swych branżach i wskazane jest dodać – doskonale opłacani. Weźmy pod rozwagę chociażby taki zawód jak webdeveloper. Zastanawiacie się, na czym jego praca polega? Najkrócej mówiąc to osoba zajmująca się budowaniem witryn internetowych. Jego zasadniczym obowiązkiem bywa opracowanie kodu w określonym języku programowania, który ma zorganizować zarówno budowę, jak też zapewnić użyteczność konkretnej strony.

dokumentacja

Autor: Daniel X. O’Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo łatwo da się spostrzec, że zapotrzebowanie na zupełnie nowe zawody wyznacza szybki postęp technologiczny.

Można przewidywać, że w ciągu następnych kilkunastu lat zrodzi się całkowicie inna profesja,o której w teraźniejszym czasie nie mamy nawet pojęcia.

Fascynuje Cię tego rodzaju problematyka? Jeśli tak, to zobacz propozycję (http://kancelaria-zp.pl/prawo-gospodarcze/) podobnych postów, gdyż one z pewnością również są godne Twojego zainteresowania.

Taka bywa kolej rzeczy i nie ma możliwości tego uniknąć.