Jakiego rodzaju przemiany dotyczące kredytów hipotecznych miały miejsce po odsprzedaniu części banku BPH?

Celem istnienia wszystkich firm jest stały postęp. Reguła ta dotyczy także instytucji finansowych, które mogłyby się łączyć albo przeobrażać. Taka właśnie modyfikacja struktury instytucji finansowej odbyła się w listopadzie 2016 r.

w wypadku banku BPH.
Wydzielona część takiej instytucji finansowej została odsprzedana na rzecz innego podmiotu, przy czym jeżeli posiadasz kredyt hipoteczny bank BPH nadal będzie zajmował się jego obsługiwaniem.

Zapewniamy Ci darmowy dostęp do następnych artykułów, jeśli opisy zawarte na tej witrynie bardzo Cię porwały. Zatem nie zwlekaj!

Od takiego dnia wszystkie odmienne produkty finansowe (dla klientów detalicznych i biznesowych) będą już obsługiwane przez inny bank. Bez jakichkolwiek przemian zostają:

– wszystkie uwarunkowania umowy kredytu mieszkaniowego,
– numery kont bankowych używanych do spłacania rat tego typu kredytu,
kredyt hipoteczny bank bph

Autor: Andrew Feinberg
Źródło: http://www.flickr.com
– ubezpieczenia indywidualne oraz grupowe (w tym ubezpieczenie na życie oraz od utraty zatrudnienia),
– informacje korespondencyjne banku BPH.
Nastąpiły natomiast modyfikacje, które dotyczą następujących aspektów:
– bank BPH nie ma już żadnych placówek – dotychczasowe przeszły na własność nowego posiadacza,
– raty kredytu hipotecznego można wciąż regulować za pomocą gotówki bez dodatkowych opłat w wyżej wymienionych placówkach,
– obsługa kredytów hipotecznych jest od takiego momentu możliwa wyłącznie przez telefon lub Internet.

Ponadto przez wzgląd na wysoki kurs CHF, przedłużone zostały świadczenia pomocowe dla kredytobiorców, którzy spłacają kredyty waloryzowane albo indeksowane za pomocą kursu CHF.

Wszelkie dodatkowe dane są dostępne na wciąż funkcjonujących stronach internetowych wymienionej wyżej instytucji finansowej albo przez informację telefoniczną.

Czy poszukujesz świeżych informacji na omawiany wątek? Jeśli tak, to przenieś się do tekstu, gdzie znajdziesz atrakcyjne wiadomości, które zapadną Ci w pamięć na długi czas.

Zarząd instytucji finansowej dołożył wszelkich wysiłków, żeby cały proces odbył się w jak najmniej przykry dla pojedynczych interesantów sposób.