Każdy, kto ma auto, pragnie, aby przez wiele lat prezentowało się ono jak nowe – z zewnątrz powinno się błyszczeć

Jeśli nasz samochód jest już wiekowy lub nabyliśmy star wóz, to zapewne pragniemy, żeby prezentował się przyzwoicie. Należy wówczas pomyśleć o sprawdzonym lakierniku.
Bywają takie modele, które mają po 30 lat i wciąż jeżdżą bez jakichkolwiek problemów.

lakiernik samochodowy

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

Powtarza się o takich wozach, że są niezniszczalne. Jeżeli tylko będziemy o nie dbać, to silnik samochodowy jest nie do zajechania. Jednakże, blacha nie jest już tak trwała. Zwłaszcza, jeżeli nie garażujemy swego wozu i musi on przeżyć przeróżne polskie figle pogodowe – deszcz, grad, śnieg czy spiekotę. Może być tak, że po pewnym czasie, coś zacznie rdzewieć albo pod lakierem pojawią się pęcherze. Powinniśmy wtedy zastanowić się czy dobrym pomysłem nie byłby lakiernik samochodowy. Za przyzwoITą kwotę cały nasz samochód zostanie pomalowany i odzyska młody wygląd. Do lakiernika możemy się także zgłosić, gdy na przykład chcemy całkowicie zmienić kolor maszyny. Na przykład, jeśli nasza ukochana chce mieć fioletowe auto, to musimy podumać nad przemalowaniem. Ciężko przecież znaleźć w sprzedaży samochód w tym odcieniu. Na nowy lakier oczywiście obowiązuje gwarancja.

Jeśli sądzisz, że chcesz odnaleźć zbliżone materiały, to zobacz wskazówki (https://bscav.eu/oferta/oswietlenie/) – to nieco inny punkt widzenia, ale także jest godny polecenia.

Z pewnością długo będzie prezentował się jak nowy. Gdy maluje się auto, to kładzie się na blachę trzy warstwy. Pierwsza to podkład, który powinien przygotować karoserię na kolejne warstwy.

Następna to odcień, a trzecia to warstwa nabłyszczająca.
Jeżeli będziemy mieli zamiar pomalować samochód, to pamiętajmy, by wybrać dobrego lakiernika.