Telebim w Radomiu – czyli, jakie rzeczy dobrze jest wiedzieć o reklamie na ulicy Maratońskiej

Czy w czasie przejeżdżania przez Radom, zwróciłeś uwagę na telebim, wjeżdżając na uliczkę Maratońską? Czy zwrócił Twoja uwagę oraz w tej chwili rozmyślasz nad tym, jaki ma „przebieg” informacji – czyli jak sporo ludzi go ogląda oraz jak silnie umie zwrócić czyjąś spojrzenie? Rozmyślasz nad tym, jak Twoja własna reklama wyglądałaby w tym dokładnym miejscu? Jeżeli tak to idealnie trafiłeś, bo mamy dzisiejszego dnia zamiar po opowiadać wszyściutko co wiemy na temacik owego telebimu!

firma - wyobrażenie

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim w mieście Radom, a dokładniej – telebim Radom Maratońska, to równe piętnaście metrów kwadratowych nawierzchni, na której znajdziemy bardzo różne reklamy usług, które są oferowane na terenie Radomia. Wspomniany telebim, znajduje się dokładnie obok przy skrzyżowaniu drogi krajowej numer 12 przy ulicy Maratońskiej a także ulicy Limanowskiego, a także wewnątrz sąsiedztwie skrzyżowania uliczki 1905-go roku i Wierzbickiej. Jeżeli chodzi o jego rozdzielczość, to wynosi 512 na 288 a jego proporcje ekranowe wynoszą 16:9. Godzinki emisji tego dokładnego telebimu bywają zawarte pomiędzy godzinką 6 rano a dwudziesta trzecią wieczorem, a ogląda ów telebim średnio około 30 tysiaków przejezdnych „widzów” każdego dnia.

Nasz tekst jest dla Ciebie ciekawy? Zatem zapraszamy do naszej kolejnej strony. Tam oczekuje na Ciebie atrakcyjny news.

dobrze tutaj wspomnieć, że ów telebim znajduje się zaraz przy głównym dojeździe od centrum z miejscowego osiedla Borki, a także osiedla Południe.

Niezbyt daleko telebimu odnajdziemy dwa przystanki od komunikacji miejskiej, kościół, a także cmentarz – nie istnieje możliwość również zapomnieć o wspomnieniu faktu, iż jest to tak nazywana „trasa tranzytowa” która ma kurs: Łódź-Rzeszów, Lublin. Aby dowiedzieć się, jaki bywa koszt wynajmu telebimu trzeba skontaktować się z jego operatorem!