Języki zagraniczne, które są wartościowe w podróżach

Co to za dziwactwo? Słyszy się, gdy prezentuje się komuś przykładowe teksty napisane w języku hindi czy napisane w języku indonezyjskim. No cóż, należy powiedzieć, że te języki robią wrażenie, wprowadzają zakłopotanie i zdziwienie, powodują krępującą ciszę lub prowokują myślenie w stylu, jaki ten świat jest różnorodny i czasami dziwny. A co, jeśli poznamy kogoś, kto dobrze mówi w takim języku, a nie pochodzi z tego kraju? Będziemy pod wrażeniem!

Continue reading

Nauka języka obcego na biwakach zagranicznych oraz jej rozmaite zalety

Z pewnością w współczesnych czasach każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż nauka języka obcych jest niezwykle istotna. Dzięki profesjonalnej znajomości języków obcych zdołamy lepiej radzić sobie w życiu, ponieważ języki obce przydają nam się zarówno w życiu osobistym jak również w życiu zawodowym.

Continue reading

Język angielski – najbardziej dostępny i powszechny język na globie

Znajomość języków obcych w obecnych czasach to fundament. obywatele z przyjemnością się ich przyuczają i coraz częściej wszczynają edukację języków uznawanych dotychczas za egzotyczne. Można rzec, że edukacja języków obcych jest aktualnie bardzo trendy i popularna.

Continue reading